O produktech aquabotanicals

Proč používat naše produkty?

Protože jsou to produkty přírodní, krásné, užitečné pro kvalitu vody a pocházející z oblastí, ze kterých pocházejí i typičtí obyvatelé  tropických akvárií která máme doma.

Naše přírodní produkty vypadají v akváriu či teráriu krásně a přirozeně. V akváriu poslouží živočichům jako úkryty a prvky pro rozdělování teritorií a navíc dokáží být celému akvarijnímu ekosystému i prospěšné. Oproti různým plastovým dekoracím se jedná o zcela přírodní alternativu.

Přírodniny, které nabízíme, dodávají do vody rybám i rostlinám prospěšné třísloviny, flavonoidy, huminové látky a kyseliny a nabízejí ideální prostor pro vznik a růst biofilmů, které poslouží jako substrát pro různé mikroorganismy či jako potrava pro některé obyvatele akvária. 
Je to velmi prospěšná potrava zejména pro veškeré plže, krevety ale i některé druhy ryb.

PSX_20200906_182111 

Komu jsou naše produkty určené?

Každému kdo má rád přírodní vzhled akvária či terária, ať už se jedná o přírodní rostlinná akvária, biotopní nádrže, blackwater akvária či krevetária.

Naše přírodniny uvolňují do vodního sloupce lehké zabarvení spolu se spousty prospěšných látek přesně tak, jak se to děje v přírodě.

Vhodnou kombinací různých materiálů a způsobem jejich přípravy (délka varu, propláchnutí) můžeme sílu tohoto zabarvení regulovat a použít je tak i pro aquascaping rostlinných akvárií.
Samozřejmě většina našich přírodnin poslouží stejně dobře i v teraristice. Například miska na vodu z ořechu SAPUCAIA vypadá v teráriu opravdu dokonale!

DSCF1507 kopie_1

 IMG_20200810_195430 (1)

 

PROČ JSOU TŘÍSLOVINY, FLAVONOIDY A HUMINOVÉ LÁTKY PROSPĚŠNÉ?

  • tlumí stres u ryb, zpevňují pokožku, zlepšují imunitu ryb a odolnost vůči parazitům
  • zlepšují kvalitu vody pro vývoj jiker a plůdků
  • pomáhají udržovat stabilnější pH (purifikace)
  • jsou zdrojem živin pro rostliny
  • mírně okyselují vodu
  • antibakteriální účinek

 

Jak správně používat naše produkty? <<<

 

 

 


Aquabotanicals.cz na Firmy.cz

Doporučujeme: Intwo.cz - videography, Lukáš Slováček - makro fotografie
Icons made by Freepik from www.flaticon.com
Icons made by Good Ware from www.flaticon.com

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení