O produktech aquabotanicals

Proč používat naše produkty?

Protože jsou to produkty přírodní, krásné, užitečné pro kvalitu vody a pocházející z oblastí, ze kterých pocházejí i typičtí obyvatelé  tropických akvárií která máme doma.

Naše přírodní produkty vypadají v akváriu či teráriu krásně a přirozeně. V akváriu poslouží živočichům jako úkryty a prvky pro rozdělování teritorií a navíc dokáží být celému akvarijnímu ekosystému i prospěšné. Oproti různým plastovým dekoracím se jedná o zcela přírodní alternativu.

Přírodniny, které nabízíme, dodávají do vody rybám i rostlinám prospěšné třísloviny, flavonoidy, huminové látky a kyseliny a nabízejí ideální prostor pro vznik a růst biofilmů, které poslouží jako substrát pro různé mikroorganismy či jako potrava pro některé obyvatele akvária. 
Je to velmi prospěšná potrava zejména pro veškeré plže, krevety ale i některé druhy ryb.

PSX_20200906_182111 

Komu jsou naše produkty určené?

Každému kdo má rád přírodní vzhled akvária či terária, ať už se jedná o přírodní rostlinná akvária, biotopní nádrže, blackwater akvária či krevetária.

Naše přírodniny uvolňují do vodního sloupce lehké zabarvení spolu se spousty prospěšných látek přesně tak, jak se to děje v přírodě.

Vhodnou kombinací různých materiálů a způsobem jejich přípravy (délka varu, propláchnutí) můžeme sílu tohoto zabarvení regulovat a použít je tak i pro aquascaping rostlinných akvárií.
Samozřejmě většina našich přírodnin poslouží stejně dobře i v teraristice. Například miska na vodu z ořechu SAPUCAIA vypadá v teráriu opravdu dokonale!

DSCF1507 kopie_1

 IMG_20200810_195430 (1)

 

PROČ JSOU TŘÍSLOVINY, FLAVONOIDY A HUMINOVÉ LÁTKY PROSPĚŠNÉ?

  • tlumí stres u ryb, zpevňují pokožku, zlepšují imunitu ryb a odolnost vůči parazitům
  • zlepšují kvalitu vody pro vývoj jiker a plůdků
  • pomáhají udržovat stabilnější pH (purifikace)
  • jsou zdrojem živin pro rostliny
  • mírně okyselují vodu
  • antibakteriální účinek

 

Jak správně používat naše produkty? <<<

 

 

 

Zpět do obchodu
Doporučujeme: Intwo.cz - videography, Lukáš Slováček - makro fotografie
Icons made by Freepik from www.flaticon.com
Icons made by Good Ware from www.flaticon.com